vymyslete pro svého psa falešná čokoládová vajíčka

O Velikonocích a v jakémkoli jiném ročním období si váš pes nemůže vychutnat sladkost čokolády. proč? Z jednoduchého a dobrého důvodu, že je pro něj jedovatý! Naštěstí existuje skvělá náhrada, která je pro zdraví vašeho milovaného čoklka bezpečná: rohovník.

Jak jeho název napovídá, rohovník pochází z rohovníku. Neobsahuje kofein ani teobromin, takže je pro vašeho psa zcela bezpečný. Jeho sladká chuť podobná kakau z něj dělá skvělou náhražku čokolády. Bohatý na antioxidanty a nízký obsah tuku a cukru je ideální pro ošetření vašeho čoklu a dokonce i vás! Navíc jeho použití v lidské potravě sahá až do starověkého Řecka.

Potřebné ingredience:

Tento recept nevyžaduje mnoho ingrediencí, protože postačí pouze jedna: karobové nugety! K vymaštění forem může být také užitečné trochu rostlinného oleje slunečnicového typu. Co se týče vybavení, budete potřebovat formu na malá čokoládová vajíčka, rendlík na výrobu vana-marie, pánev, misku, která může jít do vana-marie a lopatku.

Instrukce :

1. Začněte přípravou bain-marie tak, že do poloviny naplníte kastrol vodou a poté jej zahřejte na velmi mírném ohni. Poté nasypte nugety rohovníku do misky nebo malé salátové misky a ponořte je do lázně. Rozpouštějící se rohovník sledujte a čas od času jej promíchejte špachtlí.

2. Jakmile jsou nugety rohovníku dokonale roztavené, nalijte přípravek do formy pomocí malé lžičky a začněte tvořit vajíčka. Máte-li z odformování obavy, namažte si formy nejprve velmi malým množstvím oleje. Můžete je namazat papírovou utěrkou, aby na povrchu nebylo příliš mnoho oleje.

3. Naplňte každou dutinu roztaveným rohovníkem a poté jemně poklepejte formou na pracovní plochu, abyste uvolnili vzduchové bubliny. Pokud jste vejce přeplnili, seškrábněte přebytek plochým ostřím nože.

4. Nyní, když jsou vaše vejce nalita, musíte nyní počkat, až zmrznou. Chcete-li to provést, vložte je do chladničky asi na 30 minut. Před vyjmutím z formy zkontrolujte, zda jsou dobře usazené. Půlky vajec by měly lehce vyklouznout z pánve.

5. Poté zahřejte pánev na střední teplotu, vezměte polovinu vejce a vložte je na několik sekund do pánve, dokud se trochu nerozpustí, a vyjměte je. Poté položte druhou polovinu vejce na to, které jste právě roztavili, abyste je spojili. Takto pokračujte, dokud nevytvoříte všechna svá malá velikonoční vajíčka!

6. Znovu je dejte asi na 30 minut do lednice. Pak je to připraveno! Váš pejsek si prostě musí užít.

Upozorňujeme, že tento recept je pouze na pamlsky. Tato vejce je třeba dávat svému psovi s mírou!

Několik tipů pro výcvik vašeho štěněte na nočník

Důležitost správného čištění misky vašeho psa