V Šanghaji se právě otevřela psí restaurace

Už nemůžeš snést tu větu slyšet „Olalo, ale je to jen pes!“ » když mluvíte o dobrých časech strávených se svým pejskem. Váš pes je skutečně nedílnou součástí vaší rodiny a vy jste připraveni udělat cokoliv pro jeho štěstí! Byli byste však ochotni ho vzít do restaurace speciálně věnované psům? To je šílený nápad, který měly čínské restaurace v šanghajské čtvrti a ukázalo se, že majitelé psů spěchají, aby tam vzali své pejsky!

Mnoho jídel v nabídce

pes v šanghajské restauraci
© chinanews.com

Právě ve čtvrti Xujiahui se právě zrodila nová restaurace s originálním konceptem. Poslední jmenovaný je věnován pouze psům. Zákazníci jsou také varováni, protože na dveřích podniku můžeme číst: „v restauraci není povolena lidská strava pro domácí mazlíčky“. Skutečně na mapě najdeme přibližně kolem dvaceti jídel a kolem deseti dezertů kompletně vyrobený šéfkuchařem pro naše čtyřnohé přátele. Cena jídel není přehnaná, protože se pohybuje mezi 19,99 juanů (asi 2,60 eur) a 198 juany (asi 25 eur). Tyto chlupatí malí zákazníci jsou obsluhováni jako králové!

Čerstvé produkty a gurmánský servis!

jídlo šanghajské psí restaurace
© chinanews.com

Těch třicet jídel se připravuje pouze s čerstvé produkty. Jídla jsou elegantně prezentována na talířích gastronomickým způsobem a doprovázena malou miskou s vodou. Vše je instalováno na podnosech umístěných na stole. Protože ano, psi jedí u stolu, nainstalovaní v něčem, co by se dalo nazvat kočárky. Pokud najdeme zábavný koncept, tento poněkud antropomorfní způsob krmení psa sedícího u stolu nijak zvlášť neověřujeme. Ve skutečnosti to není nejlepší pozice, kterou může zaujmout k jídlu…

V každém případě se zdá, že Číňané tento koncept milují, protože úspěch restaurace roste!

Můj pes se bojí ohňostrojů, jak ho mohu uklidnit?

Nejmódnější psí jména ve tvaru S pro rok 2021