V Avignonu právě otevřely své brány psí jesle

Naši psi jsou nedílnou součástí rodiny. I když to žijí dobře, je někdy těžké je opustit v den, kdy člověk odchází do práce. Někteří trpí separační úzkostí a může se u nich rozvinout destruktivní chování. V tomto případě je nejlepší poradit se s behaviorálním veterinářem, aby zjistil původ a svému psovi ulevil. Pokud ho však už nechcete nechávat samotného, ​​je tu nově psí školka. Ve skutečnosti je jich ve Francii pět, ale my vám povíme o tom nejnovějším: Cani récré v Avignonu. Objevte tento koncept věnovaný našim čtyřnohým přátelům!

Koncept psí školky

Každý zná pojem jesle pro miminka. Od 1. září 2018 však existují i ​​pro psy ! Právě ve Vic-sur-Seille, vesnici s 1200 obyvateli na jihu Mosely, se zrodily první jesle ve Francii.

Dnes vám povíme o vytvoření nejnovější: Canirecre. Géraldine Vidal, bývalá pečovatelka o děti splnil jeden ze svých nejdivočejších snů : otevření psích jeslí v blízkosti centra Avignonu pro psy jakéhokoli věku. Školka otevřela své brány 1. června. Pojme vaše čtyřnohé kamarády celý den nebo půl dne aby se nenudili sami doma. Váš čokl bude dobře obklopen, protože Géraldine ho bude stimulovat a zaměstnávat po celý den v doprovodu mnoha dalších psů.

Nabídka aktivit pro pejsky

„Myslel jsem, že si lidé budou myslet, že to bude fantastické a že nebudu uvěřitelný, ale ve skutečnosti ne! » Ve skutečnosti, ať už jednotlivci, chovatelé, chovatelé nebo dokonce veterináři, všichni mají stejný příběh. Geraldinina psí školka by byla mimořádně přínosný koncept pro dobré životní podmínky zvířat. Opravdu, naši psi jsou nyní nedílnou součástí rodiny. Není proto divu, že někteří majitelé jsou nadšeni z konceptu nenechat svého psa samotného, ​​když jsou v práci.

Na programu Canirécré: dlouhé chvíle hraní s přáteli, míčové hry a agility nebo plavání! Géraldine nabízí také psí relaxační masáže s Manon, psí masérkou. Tato praxe je pro psa skutečně velmi prospěšná, ať už k prevenci osteoartrózy, relaxaci zvířete, nasměrování hyperaktivních psů (v doprovodu behavioristy) nebo dokonce k relaxaci sportovních psů.

Může můj pes jíst arašídy?

O čem může můj pes snít?