Už jste někdy slyšeli o Puppuccinu?

Posledních pár týdnů tento drink s vtipným názvem vtrhl na web a hlavně do psí sféry. Puppuccino je nápoj nabízený slavným řetězcem kaváren Starbucks. Tento nápoj však není určen pro nikoho, protože je pouze pro naše psí kamarády!

Co je to Puppuccino?

Po Mocha Blanc, Frappuccino nebo Caramel Macchiato, objevte Puppuccino. Ale co by tento tajemný nápoj mohl být? Studna! je to prostě pohár naplněný šlehačkou pro vaše čtyřnohé kamarády. Králi marketingu na trhu s kávou tak znovu udeřili vytvořením tohoto tajné menu pro psy. Už proto nebudete sami popíjet kávu, protože pejsek bude mít i svůj vlastní nápoj. Při objednávce: požádejte o Puppuccino, obvykle bude barista velmi dobře vědět, o čem mluvíte. Můžete také jednoduše požádat o malý šálek šlehačky pro vašeho psa.

Je šlehačka pro vašeho psa dobrá?

Zde vyvstává osudová otázka. Psí nápoj je fajn, ale není to šlehačka špatné pro jeho zdraví ? Pamatujte, že šlehačka (nebo šlehačka) se skládá ze dvou složek: cukru a plné smetany. Cukr se psům nedoporučuje, protože jeho přílišná pravidelná konzumace může vést k cukrovce a nadváha. Stejný příběh pro smetanu: je bohatá na tuk, a proto je pro vaše zvíře velmi kalorická. Někteří psi jsou také intolerance laktózy, takže musíte být opatrní. Stručně řečeno, šlehačka není pro vašeho psa toxická. Měl by se však podávat pouze příležitostně a v malých množstvích. Puppuccino jednou za čas vašemu čoklovi neublíží, ale neměl by se z toho stát zvyk.

Jaká je cena Puppuccina?

Se svými velmi trendy obchody umístěnými v luxusních čtvrtích je umístění Starbucks velmi jasně „prémiové“. Rychle to pochopíme, když nám říkají 2 eura za jednoduché ristretto! Ale co Puppuccino? Studna! vězte, že nejčastěji Puppuccino vás nebude stát absolutně nic. Dokud si vezmete něco ke konzumaci pro sebe, psí pití má tendenci být nabízeno současnost, dárek, a naštěstí! Pamatujte, že to není nic jiného než šlehačka podávaná v šálku kávy velikosti espressa…

Jak naučím svého psa dávat mu hračku?

Jak vybrat misku přizpůsobenou vašemu psovi?