Různé typy značek k nalezení ztraceného psa

Bojíte se, že ztratíte svého pejska? Takže pokud to ještě není hotové, pověste mu na náhrdelník přívěsek! Přesto je jich na trhu nepřeberné množství a možná si nejste jisti, na kterou se obrátit. Abych řekl pravdu, bude to především otázka vkusu. Od klasické gravírované visačky až po připojený přívěsek proto uvedeme všechna existující řešení na trhu, abyste našli to nejvhodnější řešení pro vašeho psa.

Medailon je velmi užitečný předmět, když se váš mazlíček ztratí. Usnadňuje totiž kroky tomu, kdo ho najde, a umožňuje tak rychleji najít svého malého společníka. Místo toho, abyste museli jít k veterináři, aby identifikoval psa, přívěsek vám umožní přímý přístup k vašemu kontaktu, aby vás mohl rychle varovat. To vás samozřejmě nezbavuje čipování vašeho psa!

Rytá medaile

Klasická a všem známá rytá medaile je vynikajícím řešením. Pokud jste typ, který si kupuje nejnovější trendy doplňky pro svého pejska, mělo by se vám to líbit! Ve skutečnosti je to jedna z jeho velkých výhodmůže to být velmi estetické. Dnes existuje velké množství značek, které nabízejí velké množství modelů: od jednoduché kulaté medaile, přes tvar kosti, přes burger nebo medaili s podobiznou vašeho psa, Je tu něco pro každý vkus. Jedinou nevýhodou je, že neumožňuje vyrýt spoustu informací, ale pouze jméno a mobilní číslo. To znamená, že je více než dost, abychom vás kontaktovali v případě, že se váš čokl najde. Dávejte pozor, abyste si nespletli telefonní číslo, jinak si budete muset koupit medaili!

Kovová trubka

Kovová trubka je však mnohem méně estetická než výše popsaná medaile velmi pohodlné a některé modely jsou docela designové. Pro majitele psů, kteří ocení uvážení, tato možnost je ideální. Jednoduše budete muset strčit malý papírek, na kterém budete mít napsané všechny potřebné informace uvnitř. Můžete tam napsat více informací než na medaili, jako je například vaše adresa. A pokud někdy změníte své telefonní číslo, nic nemůže být jednodušší: stačí vyměnit malý papírek uvnitř. Jedinou nevýhodou, kterou bychom mohli najít, je, že některé modely mají tendenci se samy odšroubovat…

Připojený přívěsek

Připojený přívěsek je nejpokročilejší objekt z hlediska ukládání informací o vašem zvířeti. Mohli bychom to nazvat a doplněk k mikročipu. Ve skutečnosti množství informací, které tam mohou být uloženy, přesahuje značku a zkumavku, protože osoba, která najde vašeho psa, bude mít přístup k vašemu jménu, vašemu telefonnímu číslu, vaší adrese, životnímu stylu psa, jeho chování, jeho zdravotní problémy atd. Pomocí smartphonu a skenování QR kód vytištěna na medailonu, bude vás schopna rychle najít a zároveň bude vědět, jak se psem při čekání co nejlépe řídit s informacemi, ke kterým bude mít přístup. Pokud se pohybujete nebo jinak, můžete snadno je aktualizovat na stránce věnované vašemu připojenému medailonu.

Udělejte svému pejskovi vánoční cukroví

3 plemena psů, která poměrně dobře snášejí samotu