Recept na trhavé párkové tyčinky pro mlsné psy

Po receptu na tyčinky ze sušeného masa se vracíme s dalším receptem, který potěší ty nejchtivější pejsky. Ostatně, který pes nikdy neslintal nad klobásou? Pokud ten váš uspěje, budete nám ho muset předložit! Abychom uspokojili obžerství vašeho čtyřnohého kamaráda, podělíme se s vámi o nový recept na sušené klobásy. Kromě toho, že je velmi jednoduchá na přípravu, umožní vám uchovat klobásy déle.

Recept na Baikův blog

Z jakých ingrediencí vyrobit sušené tyčinky?

vídeňské klobásy
© Dmitrii-Ivanov – iStock

Jedinou ingrediencí v tomto receptu je párek ! Ano ano, nebudete potřebovat absolutně nic jiného, ​​možná kromě trpělivosti. Stejně jako u sušených masových tyčinek je proces sušení poměrně dlouhý. Co se týče výběru uzenin, nejlépe se ke cvičení hodí ty cervelas nebo vídeňská klobása. Se svou homogenní a pevnou dužinou se při sušení nestrhnou na tisíc kousků.

Co se týče množství, záleží na vás v závislosti na skladě pamlsků, které chcete vyrobit.

Postup při výrobě sušených klobásových tyčinek:

Začít, zbavte klobásy kůže. Tento krok je volitelný, ale i tak hrozí, že se kůže během sušení oddělí od dužiny.

Nakrájejte je na proužky v délcepak nakrájejte tyčinky v získaných plátcích.

Vezměte si plech vyložený pečicím papírem a rozložte tyčinky klobásy na něm. Nemusíte je dávat příliš daleko od sebe, ale nepřekrývejte je, aby mohly rovnoměrně uschnout.

Nyní je můžete zapéct 70 °C asi 10 hodin sušení!

Vzhledem k tomu, že klobásy jsou tučné, určitě se stanou tučnými. V tomto případě, čas od času je otřete pomocí savého papíru a dávejte pozor, abyste se nepopálili. Během sušení je můžete také dvakrát nebo třikrát otočit.

Po vysušení je nechte vychladnout a uložte je do Tupperware. V lednici dobře vydrží několik týdnů.

Jak naučit svého psa couvat?

5 aktivit, které můžete dělat se svým psem, když prší