Recept na psí sušenky ve tvaru dýně na podzim

Oslavte podzim se svým psem s těmito rozkošnými psími banány a dýněmi! Stejně jako my, většina pejsků miluje podzim. Teploty se skutečně ochlazují, což umožňuje delší procházky, a upřímně, který pes odolá nutkání hrát si ve velké hromadě listí?

Ingredience, které tvoří tyto pamlsky, jsou skvělé pro zdraví vašeho mazlíčka, zejména dýně. Krmivo velmi chutně ceněné psy, je také velmi bohaté na vlákninu, která přispívá k dobrému trávení. Je dodatečně nízké kalorie, která omezí případné přibírání vašeho psa. Nicméně, zatímco dýně je teoreticky dobrá pro psy, je to stále nejlepší poraďte se se svým veterinářem před zavedením neobvyklých potravin do stravy vašeho mazlíčka.

Potřebné ingredience:

 • 170 gramů dýňového pyré
 • Banán
 • Vejce
 • Mezi 115 a 170 gramy mouky (použijte mouku dle vlastního výběru)
 • 25 gramů ovesných vloček
 • Pár zelených fazolek

Instrukce :

 1. Začněte předehřátím trouby na 200 stupňů.

 2. V salátové míse nebo mixéru, pokud nějaký máte, přidejte dýňové pyré, rozmačkaný banán a vejce. Intenzivně mícháme, dokud není směs dokonale homogenní.

 3. přidat krok za krokem mouku, pokaždé dobře promíchejte. Těsto by mělo být stále pevnější a mělo by se začít odtahovat od okrajů mísy. Množství mouky je orientační, bude totiž záviset na druhu, který zvolíte.

 4. Poté do směsi přidejte ovesné vločky. Pokud je struktura těsta stále příliš lepivá, můžete přidat trochu mouky.

 5. Nyní z těsta tvarujte kuličky o velikosti pingpongového míčku a dlaní je mírně zplošťte. Položte je na plech vyložený pečicím papírem.

 6. Pomocí vidličky přitlačte na každou kuličku těsta, abyste vytvořili hřebínky připomínající tvar dýně. Na každý pamlsek pak položte rozpůlenou zelenou fazolku, kterou dýně obložíte.

 7. Pochutiny pečte asi 20 minut, dokud nezačnou okraje hnědnout.

hrát míč jinak

Mohu pro svého psa použít termofor?