Psí bouda za cenu pařížského ateliéru

Zatímco v roce 2021 jste museli utratit v průměru nejméně 175 000 eur, abyste doufali, že získáte studio v Paříži, japonská společnost si myslela, že psí boudu by se mohla prodat za stejnou cenu, nebo téměř! Ve skutečnosti tento výklenek stojí skromnou částku 150 000 eur. Pokud se vám tedy Paříž už zdá předražená, necháme si představit cenu za metr čtvereční této luxusní niky.

Proč tak přemrštěná cena?

Měli byste vědět, že tento výklenek je dílem designové společnosti Bunkaizai Kozo Keikaku se sídlem v japonské Ósace. Než se tato firma pustila do navrhování originálních psích boud, specializovala se na renovace a záchrana historických budov. Odtud tedy čerpali inspiraci k rozvoji nik, které jsou bláznivější než ostatní. Své dovednosti tak dali do služeb těchto luxusních domovů pro vaše zvířata.

Luxusní výklenky, opravdu? Ano, protože nejsou ani více, ani méně než miniaturní repliky historických budov že obvykle renovují. Vyrobeno z extrémně ušlechtilých materiálů včhinokinazývaný také japonský cypřiš, a cypřiš keyakitaké mají žulový základ stejně jako‘střecha z měděného plechu, jen to ! Jejich rozměry jsou 1,20 m na výšku a 1,22 m na šířku. Třešničkou na dortu, evidentně jsou ručně vyráběné od místních tesařů a řemeslníků. Bunkaizai Kozo Keikaku přál „Elegantní a luxusní příbytek pro nejlepšího přítele lidstva, který narušuje stereotyp, že psí boudy jsou základní psí boudy“.

Nebude pro každého!

Pokud budete mít někdy chuť si nějakou koupit, pospěšte si, protože nebude pro každého! Objednávat můžete přímo ve firmě mezi 17. a 31. srpnem. Za prvé, pět lidí bude mít šanci být vylosováno 1. září získat jeden z těchto vznešených výtvorů. Uvědomte si, že jejich výroba trvá dlouho, než vydrží mezi šesti měsíci a jedním rokem ! Pejsek si tedy bude muset chvíli počkat, než si bude žít luxusně… Jak to, že jste si tuhle boudu stejně neplánovali koupit?!

Podle studie jsou vegetariánští psi zdravější než ostatní

Jak zvládnout psa s vysoce vyvinutým pudem dravosti?