Kde koupit granule podle vašeho rozpočtu?

Milujete svého pejska a chcete pro něj to nejlepší. Bohužel ne každý z nás má každý měsíc velký rozpočet na krmení svého psa. Ale žádný problém, značek granulí je tak mnoho, že vždy existuje způsob, jak najít kvalitní produkt, a to za všechny ceny!

Máme se zaměřit na velké značky, nebo přejít k menším?

Pes čichá svou misku
Kredity: Agustin-Vai / iStock

Již nějakou dobu pozorujeme v psí potravě jev dost podobný tomu, co se děje v lidské potravě, tzn. návrat k touze lépe konzumovat, místní, nakupovat od malých značek tím, že se odkloníme od velkých průmyslových značek, které jsou na trhu již léta uznávané. Až na to, že co platí pro lidskou potravu, nemusí nutně platit pro potravu psa. V oblasti „krmiva pro domácí zvířata“ čím menší společnost, tím menší kontrolu má. Velké značky vyrábějí ve vlastních továrnách, znají produkty, které dovážejí, výrobní proces a pravidelně analyzují svou produkci. Naopak malá značka bude subdodávky v továrně, a proto nakupují své granule z katalogu, aniž by skutečně věděli, odkud pocházejí a jak se vyrábějí.

Přestat vybírat, Nejlepší je jít po velké značce. kdo vám může poskytnout důkaz o jeho původu, jeho procesu a tedy i kvalitě. Zde je návod, jak si vybrat krokety podle svého rozpočtu.

Kde koupit krokety, když máte malý rozpočet? (asi 30 eur)

Mísa kroket
Kredity: Magone / iStock

Nejlepší hodnota za peníze, kterou můžete najít, bude ve velkých oblastech. Dnes se stále více mladých podnikatelů zajímá o to, čemu se říká „krmivo pro domácí mazlíčky“. Z tohoto důvodu vidíme, že se na internetu objevuje stále více značek granulí, z nichž každá je atraktivnější než druhá. Problém je, že jsou to velmi často špatná kvalita, protože koupil velmi levně a díky velmi dobrému marketingu znovu prodal za přemrštěnou cenu. Bohužel vám tyto značky prodávají sny pouze tím, že si dovolují trvat na aspektech své značky, které reklama běžně neumožňuje. Tyto značky tedy budou vypadat atraktivněji než ostatní, ale není tomu tak. Je proto lepší ustoupit nejkvalitnější krokety které najdete v supermarketech.

Zkuste se podívat na etikety: čím více značka mluví o analýze, podrobně popisuje složky obsažené v jejím produktu (omega, fosfor, vápník atd.), tím více bude seriózní a kvalitní.

Kde koupit krokety, když máte průměrný rozpočet? (asi 50 eur)

Pes jí jeho misku granulí
Kredity: LightFieldStudios / iStock

Pokud je váš rozpočet na granule trochu větší, můžete se obrátit na veterinární granule. Existuje několik značek jako Royal Canin, Hills, Purina, Virbac, které nabízejí různé řady. Není nutné kupovat nejvyšší a nejdražší řadu, ale kolem 50 eur můžete mít řadu velmi dobrá kvalita. Výhodou veterinárních kroket je, že se dokonale ovládají, že byly testovány a že byl proveden nutriční výzkum proti proudu.

Kde koupit krokety, když máte velký rozpočet? (asi 70 eur)

Pokud máte prostředky na investice do svého pejska, můžete se absolutně orientovat nejvyšší rozsah z hlediska kvality veterinárních granulí: Royal Canin, Hills, Purina, Virbac atd.

zábavná aktivita pro pána a jeho psa

4 řešení, jak udržet svého psa během prázdnin