Jaké je ideální složení krmiva pro psy?

Dnes můžeme říci, že ještě nikdy nebylo tak snadné a zároveň tak složité nakrmit svého psa. proč? Jednoduše proto, že krokety jsou dostupné v každém supermarketu, ale vzhledem k nezměrnému počtu značek může být velmi obtížné se orientovat. Mezi bezlepkovými a bezobilnými kroketami už nevíme, kam se obrátit a co je pro našeho psa opravdu dobré. Jaké je tedy optimální složení krmiva pro psy? To je otázka, na kterou se pokusíme odpovědět.

Pes, masožravé zvíře

S industrializací živočišné stravy je třeba říci, že granule již nemají s masem mnoho společného. A přesto nesmíme zapomínat, že náš pes je původně hlavně masožravé zvíře! Pro respektování jeho primitivního způsobu krmení je proto důležité dávat psovi granule se složením bohatým na živočišné bílkoviny. Ty jsou nezbytné pro dobré zdraví vašeho mazlíčka. Hrají totiž zásadní roli ve správném fungování jeho imunitního a endokrinního systému. Pes, který přijímá správný příjem bílkovin, bude vykazovat známky dobrého zdraví jako je lesklá srst, krásné osvalení a bude méně náchylný k nemocem všeho druhu.

Jaké krokety vybrat pro svého psa?

© Ultra Premium direct

Jak již bylo řečeno výše, ideální je proto volit granule bohaté na bílkoviny. Toto je případ Ultra Premium Direct která nabízí širokou škálu kroket, které vyhovují potřebám každého pejska. Každý pes je skutečně jiný, a proto má velmi specifické potřeby v závislosti na jeho věku, váze, na tom, zda je či není sterilizovaný atd.

Pro každého specifičnost, Ultra Premium Direct nabízí kvalitní krmivo vyvinuté společně s odborníky na výživu a veterináři, aby co nejlépe vyhovovalo potřebám vašeho psa. Bohatý na přísady živočišného původu, krokety jsou složeny s optimálním dávkováním, průměrně 50%! Jsou taky vyrobeny bez obilovin pro podporu trávení vašeho psa. Jsou proto perfektní, pokud má váš čokl trávicí problémy nebo dokonce citlivou pokožku díky lososovému oleji, který obsahují. Pokud budete mít nějaké pochybnosti o sortimentu, který si pro svého psa vybrat, je vám k dispozici zákaznický servis, který vám poradí!

Nakrmte svého psa dobře, aniž byste museli vydělat peníze

Vynikající kvalita a dostupné krokety, je to možné? Často si myslíme, že nákup dobrých granulí pro našeho psa nás bude stát ruku a nohu. Společnost française, Ultra Premium přímý návrh kroket okolí o 40 % levnější než ekvivalentní rozsahy ! Důvod ? Jsou průkopníky přímého a online prodeje krmiva pro domácí zvířata, což jim umožňuje nabízet přímé tovární ceny. Třešnička na dortu: nabízejí systém předplatného, ​​který vám umožní automaticky dostávat krokety domů a využít 10 % na vaše objednávky!

© Ultra Premium direct

Pracujte po boku oddané značky

Kromě toho se značka angažuje ve věci zvířat od svého vzniku v roce 2014. Dary jsou pravidelně poskytovány útulky a spolky které pravidelně navštěvují. Letos se k tomu dokonce přidal Ultra Premium Direct 1% štítek pro zvířata a proto věnuje 1 % svého obratu z jejich štěňat a koťat sdružením na ochranu zvířat.

Jak přivítat budoucího vodicího psa u vás doma?

kolik stojí chov mého psa?